سفارش ویرایش مقاله و متن مهندسی مواد

ویرایش مقاله مواد

لمس بهترین استانداردهای ویراستاری در «موادترجمه»!

 

سفارش ویرایش مقاله مهندسی مواد به زبان فارسی یا انگلیسی یکی از درخواست های رایج دانشجویان است. ویرایش مقاله می تواند از لحاظ ادبی، تخصصی و نگارشی صورت پذیرد. البته که برخی از دانشجویان نیازمند ویرایش نگارشی مقالات خود برای چاپ در ژورنال ها هستند. هم چنین، آن چه که بیشتر از همه دغدغه دانشجویان است، بحث ویرایش و تنظیم پایان نامه براساس اصول و فرمت دانشگاه ها است که این کار نیاز به آشنایی با مهارت های دستوری زبان فارسی و آشنایی کامل با نرم افزار ورد دارد.

 

مواد ترجمه با تجربه بیش از یک دهه در نگارش و ویرایش مقالات و متون مهندسی مواد در این امر یاری‌ گر دانشجویان و پژوهشگران عزیز است. تمامی خدمات سفارش ویرایش مقالات و متون مهندسی مواد توسط تیم متخصص مواد ترجمه با بهترین کیفیت و کمترین زمان انجام می شوند.

رعایت ضوابط در نگارش و ویرایش متون، امانت داری و انتقال صحیح مفهوم اصول اصلی کار ماست.

 

مواردی که باعث برتری مواد ترجمه نسبت به موسسات مشابه ترجمه می شوند عبارتند از:

  • شبکه ای از محققین تراز اول: مواد ترجمه با گردآوری تعداد زیادی متخصصین فارغ التحصیل از دانشگاه های داخل و خارج کشور، در حوزه ویرایش مقاله مواد و مشاوره در نگارش و آماده سازی متون سابقه طولانی دارد. بنابراین مطمئن خواهید بود که ویرایش مقاله و پایان نامه شما به صورت کاملا تخصصی انجام خواهد شد.
  • تنوع در ارائه خدمات: مواد ترجمه بر آن است تا خدمات متنوعی را در خصوص ویرایش مقالات علمی-پژوهشی و پایان نامه ها، استخراج مقاله از پایان نامه، تصحیح و تکمیل مقالات به علاقه مندان ارائه دهد. ویرایش کتاب نیز توسط دپارتمان مواد ترجمه در کلیه زمینه های تخصصی مهندسی مواد از لحاظ محتوایی، ساختاری و فنی انجام می شود.
  • مشاوره در تمامی مراحل ویرایش:  مواد ترجمه پس از مشاوره در نگارش و ویرایش مقاله مواد ، ضمن انتخاب ژورنال متناسب با مقاله شما، تمامی مراحل پذیرش تا چاپ آن را پیگیری می کند.
  • ضمانت ویرایش مقالات: ویرایش تمامی مقالات و متون توسط دپارتمان مواد ترجمه تضمین می گردد. پس از نگارش مقالات، در صورت نیاز به اصلاح مقالات، تمامی اصلاحات و ویرایش ها توسط تیم مواد ترجمه به صورت کاملا رایگان انجام می شود.
  • رعایت حریم خصوصی و امنیت اطلاعات: مواد ترجمه خود را موظف می داند تا از اطلاعات و اسناد شما به طور کامل حفاظت کند. بنابراین به شما اطمینان کامل خواهیم داد که هیچ گونه سوء استفاده از اطلاعات شما صورت نخواهد پذیرفت.

 

هم اکنون می توانید با ثبت سفارش خود، تجربه ای عالی را در خدمات ویرایش مقاله و دیگر متون برای خود رقم بزنید.

ویرایش مقاله و متن مهندسی مواد

فرم ثبت سفارش

سفارش تایپ / ویراستاری

از طریق این فرم می توانید سفارش تایپ یا ویرایستاری خود را برای ما ارسال کنید . با شما تماس خواهیم گرفت !
  • فایل های مدنظر خود را جهت برآورد دقیق هزینه و زمان از طریق این فرم به ما ارسال نمایید .
    فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : , pdf, mp3, doc, docx, zip, jpg, png.

 Iranmavadtrans@gmail.com

پشتیبانی :  09014745944

ثبت سفارش تلگرامی
ثبت سفارش واتس اپ