پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی مواد

پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی مواد

مقطع کارشناسی ارشد در مهندسی مواد می توان گفت بر پایه تحقیق و پژوهش دانشجو بنا نهاده شده است و در این مقطع از دانشجویان انتظار می رود که در تولید علم سهیم باشند .

انتخاب موضوع مناسب را می توان مهم ترین دغدغه تحصیلی دانشجویان مقطع ارشد دانست که واحد های “سمینار “ ، “پروپوزال “ و ” پایان نامه “  را کاملاً تحت تاثیر قرار می دهد و بعبارتی مفهوم مدرک کارشناسی ارشد دانشجو می شود .thes arshad

دانشجویان در مقطع ارشد دو هدف را دنبال می کنند :

  • دانشجویانی که پس از اتمام دوره کارشناسی ارشد قصد ورود به بازار کار دارند .

این دسته از دانشجویان بایستی موضوع  پروژه پایان نامه خود را ترجیحاً صنعتی و کاربردی انتخاب نمایند . ما شما را در این امر یاری می کنیم !

  • دانشجویانی که پس از اتمام دوره کارشناسی ارشد قصد ادامه تحصیل دارند .

این دسته از دانشجویان بایستی موضوع پروژه پایان نامه خود را مبتنی بر یک پژوهش یکتا و منحصر بفرد و مباحث علمی بروز مورد پسند دانشگاه های اپلای کننده قرار دهند ، ما شما را در این امر یاری می کنیم !

 

پس از انتخاب موضوع ، دانشجو نیازمند مشاوره و تجربه خبرگان جهت ارائه صحیح ترین ، ارزان ترین و نزدیک ترین راه برای رسیدن به نتایج مورد نظر تحقیق است . ما شما را در این امر یاری می کنیم !

شما می توانید از تجربه کارشناسان ما با تجربه بیش از 500 پروژه تحقیقاتی استفاده کرده و بهترین راه را برای طی مسیر پروژه انتخاب نمائید .

 

تحلیل آزمون ها و عکس ها نیز از بخش های پرمسئله پروژه های تحقیقاتی است .

یک تحلیل صحیح از نتایج بدست آمده از تست ها و عکس های میکروسکپی خروجی صحیحی را از پروژه امکانپذیر می سازد . ما شما را در این امر یاری می کنیم !

استخراج نتیجه و ارائه راهکار ، استخراج مقاله ISI و تکنیک نگارش آن  ماحصل یک پروژه تحقیقاتی است که بایستی به بهترین نحو ممکن صورت گیرد . ما شما را در این امر یاری می کنیم !

دفاعیه از پروژه  هنر دانشجوست که کل پروسه پروژه را با نهایت تسلط و فن بیان مطرح کند . ما شما را در این امر یاری می کنیم !

 

(( از انتخاب موضوع تا دفاعیه پایان نامه همراه شما هستیم ))

مشخصات خود را درج نمایید ، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و پیشنهادات خود را خدمت محترم شما ارائه خواهند داد .

فرم جهت تماس با شما

 

ثبت سفارش مشاوره پژوهش و پایان نامه

ثبت سفارش تلگرامی
ثبت سفارش واتس اپ
اتاق فرار