درباره ما

مواد ترجمه

موادترجمه متشکل از فارغ التحصیلان مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه های خارج و داخل کشور در گرایش های مختلف رشته مهندسی مواد می باشند . کلیه مترجمین گروه مواد ترجمه سوای توانایی و مهارت ترجمه متون عمومی ، در طی آزمون های ابتدای جذب و ارزیابی مداوم ، قدرت و مهارت آنها در ترجمه متون تخصصی اثبات گردیده است . ازین جهت با اطمینان مدعی هستیم که موادترجمه هم اکنون حرفه ای ترین گروه ترجمه تخصصی مهندسی مواد در کشور است .

مهم ترین نکته قوت مواد ترجمه نسبت سایر مراکز ، ترجمه تخصصی مهندسی مواد بوده که سبب حداکثر کیفیت و سرعت در انجام ترجمه ها می شود. متون ترجمه شده توسط کارشناس مترجمی زبان انگلیسی از نظر ادبی ویرایش و در نهایت ترجمه با بهترین کیفیت و به صورت تایپ شده برای مشتریان عزیز ارسال می گردد.

دپارتمان مواد ترجمه مفتخر است که درطول چندین سال فعالیت خود، همواره توانسته خدماتی درخور و شایسته مشتریان خود (اساتید ، دانشجویان، محققین، صنعتگران ) ارائه کند و پایبندی به متن اصلی را در صدر اهداف خود قرار دهد. از اعتماد شما سپاسگزاریم و بسیار خرسندیم می شویم اگر با نظرات و انتقادات خود ما را در بهبود کیفیت خدمت رسانی یاری فرمایید.

ثبت سفارش تلگرامی
ثبت سفارش واتس اپ