سفارش ترجمه فیلم مهندسی مواد و متالورژی

ترجمه فیلم مهندسی مواد

احتمالا تا به حال برای شما پیش آمده باشد که فیلم آموزشی ارزشمندی مشاهده کرده و علاقه‌مند شوید که آن را ترجمه کنید یا ممکن است که برای ارائه به دیگران نیازمند ترجمه فیلم شده باشید. در این حالت اگر از دانش زبان در سطح عالی برخوردار نباشید برای ترجمه به مشکل بر خواهید خورد. در این حالت احتمالا برای ترجمه فیلم به سایت های ترجمه مراجعه خواهید کرد اما با توجه به وجود اصطلاحات و ظرافت‌هایی که برای ترجمه فیلم وجود دارد، برای ترجمه به مشکل بر خواهید خورد!

خدمات ترجمه چندرسانه‌ای

دپارتمان ترجمه تخصصی مهندسی مواد با سابقه ترجمه صدها کلیپ و پادکست علمی و صنعتی در زمینه مهندسی مواد و متالورژی آماده خدمات رسانی در زمینه های زیر به شماست:

 • ترجمه فیلم، عکس و پادکست: مترجمان ما قادر هستند تا علاوه بر ترجمه تخصصی متون، فایل متنی آن را برای شما آماده نمایند.
 • تدوین فیلم و پادکست: پس از آماده سازی، در صورت تمایل، زیرنویس آن برای شما آماده خواهد شد.
 • دوبله و صداگذاری: صداگذاری توسط تیم حرفه ای صداگذاری مواد ترجمه انجام می شود.

مترجمان متخصص گروه مواد ترجمه علاوه بر تسلط بالا بر روی زبان انگلیسی، از دقت و قدرت شنیداری بسیار بالایی برخوردارند. برگردان و ترجمه فیلم متالورژی و سایر فایل های صوتی خبری، علمی، آموزشی، عمومی و سخنرانی‌ها از جمله مواردی است که دپارتمان موادترجمه به شما مشتریان محترم با پایین‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت ممکن و در کمترین زمان ارائه می‌دهد.

تضمین کیفیت ترجمه چندرسانه‌ای و فیلم‌های آموزشی

عواملی که باعث موفقیت دپارتمان مواد ترجمه نسبت به موسسات مشابه در زمینه ترجمه فیلم متالورژی و سایر فایل های چند رسانه ای شده است عبارتند از:

 • دقت بالا و غیر قابل مقایسه ترجمه: ترجمه فیلم ها و فایل های صوتی نیازمند تمرکز بالا و ظرافت شنیداری و دیداری مترجمین است. متخصصین مواد ترجمه با تجربه بالای خود دقیق ترین ترجمه چندرسانه ای را ارائه خواهند داد.
 • تنوع در نوع ارائه خدمات: تیم مواد ترجمه سفارشات ترجمه شما را بر حسب نوع نیاز شما به صورت زیرنویس، فایل صوتی، فایل ورد و … به شما تحویل خواهد داد و هیچ گونه محدودیتی در ارائه خدمات ترجمه در این زمینه وجود نخواهد داشت.
 • حفظ حریم اطلاعات شخصی: امانت داری و حفظ اطلاعات شخصی یکی از اصول اصلی دپارتمان مواد ترجمه در طول سالیان گذشته بوده است. ما در مواد ترجمه خود را موظف میدانیم که از فایل ها و اطلاعات شما به طور کامل محفاظت نماییم.

مراحل ثبت سفارش ترجمه فیلم

فرم ثبت سفارش

از طریق فرم زیر می توانید سفارش ترجمه خود را برای ما ارسال نمایید . همکاران ما در اسرع وقت جهت هماهنگی بیشتر با شما تماس حاصل خواهند کرد .
 • فایل هایی که جهت ترجمه مدنظر دارید ازینطریق برای کارشناسان ما ارسال کنید تا برآورد هزینه و زمان گردد.
  فایل ها را به اینجا بکشید
  Accepted file types: pdf, doc, docx, zip, rar, jpg, pdf, zip, rar, png, gif, Max. file size: 100 MB, Max. files: 15.

  نمونه فیلم‌های ترجمه، زیرنویس و دوبله شده مواد ترجمه را می توانید در پیج اینستاگرام ایران مواد ملاحظه فرمایید:

  اینستاگرام ایران مواد

  مشاهده فیلم ها

  پس از ثبت سفارش ترجمه متن، در خصوص زمان تحویل ترجمه هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد و زمان تحویل به دلخواه شما خواهد بود. هم اکنون با ثبت سفارش ترجمه تجربه ای شگفت انگیز را برای خود رقم بزنید.

  در صورتی که به هر دلیلی از طریق فرم فوق قادر به ارسال فایل خود نبودید می توانید فایل خود را به ایمیل ما ارسال کنید.

   Iranmavadtrans@gmail.com

  پشتیبانی :  09010023313

  ثبت سفارش تلگرامی
  ثبت سفارش واتس اپ