سفارش ترجمه مقاله و متن مهندسی مواد و متالورژی

برای انتخاب فایل مورد نظر برای ترجمه کلیک کنید یا فایل ترجمه خود را روی این صفحه بکشید

ترجمه مقاله مواد

«مواد ترجمه» همان موسسه ترجمه ای که به دنبال آن هستید!

دپارتمان ترجمه تخصصی مهندسی مواد با استفاده متخصصین خبره مهندسی مواد تاکنون تجربیات شگفت انگیزی را برای محققین و دانشجویان مهندسی مواد در زمینه ترجمه مقاله مواد و متالورژی رقم زده است. تجربه موفق ترجمه صدها مقاله و متن مهندسی مواد در زمینه های گوناگون نشان از کیفیت بالای ترجمه های انجام شده توسط موسسه مواد ترجمه دارد.

افزوده شد:
حذف‌شده:

مواد ترجمه با توجه به امکانات منحصر بفرد خود توانسته است حرفه ای ترین و تخصصی ترین خدمات ترجمه متن مهندسی مواد با کمترین قیمت ممکن نسبت به کیفیت را  ارائه دهد.

خدماتی که باعث برتری موسسه مواد ترجمه نسبت به موسسات مشابه در زمینه مهندسی مواد شده است عبارتند از:

  • ترجمه توسط متخصصین مهندسی مواد: ترجمه متون در موسسه مواد ترجمه توسط متخصصین مهندسی مواد مربوط به گرایش شما انجام خواهد شد. بنابراین پس از سفارش ترجمه از صحت ترجمه متن خود اطمینان خواهید داشت.
  • حرفه ای ترین سیستم ترجمه: بر خلاف بسیاری از موسسات، تضمین کامل سلامت و بازبینی و اصلاحات انجام شده توسط تیم مواد ترجمه شما را از مراجعه به افراد و موسسات دیگر بی نیاز خواهد کرد.
  • قابل اعتمادترین سیستم ترجمه: کیفیت پایین ترجمه های ارائه شده توسط برخی موسسات به دلیل استفاده از سیستم های کامپیوتری برای ترجمه در بسیاری از مواقع باعث نارضایتی مشتریان می شود. تمامی ترجمه های مقالات و متون در دپارتمان مواد ترجمه توسط متخصصین خبره مهندسی مواد و متالورژی انجام می شود. بنابراین ما باکیفیت ترین و قابل اعتمادترین ترجمه را به شما ارائه خواهیم داد.
  • راحتی و آسایش مشتریان: در هر نقطه ای که باشید قادر خواهید بود به راحتی مدارک خود را ارسال و در امن ترین حالت هزینه ها را پرداخت کنید. پس از ثبت سفارش ترجمه همکاران ما در تمامی روزهای هفته با شما در ارتباط خواهد بود.

ترجمه متن مهندسی مواد

ترجمه مقاله یکی از حساس ترین و مشکل ترین بخش های شغل مترجمی است. چرا ؟

  • در هر پژوهش، اصطلاحات خاصی وجود دارد که می توان گفت مختص همان زمینه است و شاید در هیچ زمینه پژوهشی دیگری مشاهده نشود!
  • درست است که مقالات به زبان انگلیسی نوشته می شوند ! اما معمولاً یک مقاله که یک پژوهشگر روسی به زبان انگلیسی نوشته است با مقاله ای که یک چینی به زبان انگلیسی نوشته متفاوت است و این موضوع کار ترجمه را برای مترجم مشکل می سازد.

به همین دلیل ترجمه متن مهندسی مواد حتماً باید توسط مترجم تخصص و در حداقل حالت ممکن، با گرایش مرتبط ترجمه شود.

به عنوان مثال، ترجمه یک مقاله سرامیکی را یک مهندس مواد با گرایش جوشکاری به احتمال زیاد نخواهد توانست صحیح ترجمه کند! حال فرض کنید مترجم با رشته مهندسی عمران، مقاله مهندسی مواد و متالورژی را ترجمه نماید!

مواد ترجمه با سابقه فعالیت تخصصی قریب به 10 سال  بعنوان اولین و تنها مرکز ترجمه متون مهندسی مواد و متالورژی این امکان را فراهم ساخته است که:

((مقاله های مهندسی مواد، سرامیک، جوشکاری، خوردگی، بایومواد، ریخته گری، شکل دهی، نانومواد و متالورژی استخراجی، توسط  مترجم های متخصص با تفکیک گرایش و زمینه فعالیت پژوهشی ترجمه و برگردان گردند)).

شما اطمینان خاطر خواهد داشت که ترجمه خود را نه تنها به یک هم رشته ای متخصص، بلکه به یک هم گرایشی متخصص می سپارید!!

ترجمه متن متالورژی

ضمانت ترجمه

کلیه ترجمه های مواد ترجمه دارای ضمانت کیفیتی هستند. کیفیت ترجمه ها در سه سطح خوب، عالی و ویژه دسته بندی می شود. اطلاعات بیشتر در رابطه با ضمانت ترجمه ها را می توانید از این لینک مشاهده نمایید:

ترجمه های انگلیسی به فارسی مقالات:  تا 7 روز بعد از تحویل به مشتری

ترجمه های فارسی به انگلیسی مقالات: تا مرحله اکسپت نهایی در ژورنال موردنظر

سفارش ترجمه مقاله مهندسی مواد

پس از ثبت سفارش ترجمه شما می توانید از تمامی خدمات ترجمه متون مهندسی مواد با بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت نسبت به خدمات ارائه شده بهره مند شوید. همین الان سفارش ترجمه متن خود را انجام داده و از قیمت های ما شگفت زده شوید!

ثبت سفارش ترجمه مقاله متالورژی


پس از ثبت سفارش ترجمه متن، در خصوص زمان تحویل ترجمه هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد و زمان تحویل به دلخواه شما خواهد بود. هم اکنون با ثبت سفارش ترجمه تجربه ای شگفت انگیز را برای خود رقم بزنید.

در صورتی که به هر دلیلی از طریق فرم فوق قادر به ارسال فایل خود نبودید می توانید فایل خود را به ایمیل ما ارسال کنید.

 mavadtarjome@gmail.com

پشتیبانی :  09010023313

ثبت سفارش تلگرامی
ثبت سفارش واتس اپ